Informacje
- 31 grudnia 2025
- wyświetleń: 2423
Groźna kraksa na S-1 na granicy Rybarzowic i Wilkowic - kierowca zakleszczony w pojeździe
31 grudnia, około godz. 4.30, na drodze ekspresowej S-1, na granicy Rybarzowic i Wilkowic w kierunku Bielska-Białej, doszło do poważnie wyglądającej kraksy. 34-letni kierowca Mercedesa Vito stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę ochronną. Siła zderzenia była na tyle duża, że mężczyzna został zakleszczony w samochodzie - jego lewa noga zablokowała się w nadkolu.

Na miejsce przybyły służby ratunkowe. Jak poinformowała mł. bryg. Patrycja Pokrzywa z Komendy Miejskiej PSP w Bielsku-Białej, w akcji brały udział trzy zastępy straży pożarnej. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych uwolnili kierowcę z pojazdu.
Mężczyzna był przytomny i pod opieką ratowników medycznych został przewieziony do szpitala. Po badaniach nie stwierdzono u niego poważnych obrażeń, a 34-latek został wypisany do domu.
Ruch w kierunku Bielska-Białej został wstrzymany na około godzinę. Po zakończeniu działań służb droga została udrożniona, a miejsce kolizji posprzątane.
Jak podał podkom. Sławomir Kocur, oficer prasowy policji, kierowca był trzeźwy i został ukarany mandatem karnym.
Wypadki i kolizje
[FOTO] Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na obwodnicy. Kierowca w szpitalu
Gorący temat[FOTO] Senior za kierownicą i niebezpieczne manewry. Niezrozumiała decyzja policjantów
[ZDJĘCIA] Wola: trzy samochody uczestniczyły w kolizji. Dwa doszczętnie spłonęły
Rowerzysta wpadł pod ciężarówkę w Lipniku. Miał dużo szczęścia
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







